| Koniec a întrebat:

Cum dau de exemplu 10 share-uri la o poza pe fb si sa apara doar 1? si nu-mi apare poza de profil pe cronologie de ce?

2 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Pentru ca nu ai alte notificari inainte de fiecare share adica practic tu dai share si faci aceeasi actiune in timp ce nimeni nu face nimic nou

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Kintzi este expert si el te sfatuieste sa dai doar o data share omu lu Dumnezeu cu D mare, desi trebuia sa stii asta pacatoasodevil.Iti urez bafta, iubito:*:*:*:*.