| Yhfgsdd a întrebat:

Cum dracu rezista bărbații de la filme porno câte 20 min +și fără oprire? Iau pastile?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e greu, tine de practica viteza si control mintal. 15 - 20 min e bine

| RoCkKiD a răspuns:

Multi iau pastile dar 20 min nu e imposibil. Trebuie sa stii sa o iei mai lent cand simti ca esti aproape, o iei la pas pana trece senzatia dupa continui iar. E o chestie care se invata in timp pentru ca incepi sa iti dai seama cum reactionezi la diferite viteze/unghiuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie din cate scene e tras un video
+ facand sex de cateva ori pe zi e mai greu sa ajungi la orgasm in 1-2 minute

| RAY a răspuns:

Sunt mai multe scene impreunate simplu, e ca la un film

| Yhfgsdd explică (pentru RAY):

Nu la toate

| RAY a răspuns (pentru Yhfgsdd):

Probabil experienta si pastilele

| Violleta2022 a răspuns:

Un barbat adevarat rezista si in viata reala, fara pastile.
Dar tu nu ai de unde stii, fiindca esti mult prea mic, ca sa intelegi, neavand experinta nici unei partide de sex.

| Yhfgsdd explică (pentru Violleta2022):

Pai dacă aveam experienta nu mai întrebam logic dar tu ți-ai găsit sa ma cerți.laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Yhfgsdd):

Dupa cum vezi, suntem si adulti pe aici, care confirmam ca se poate face sex de 20 de minute, fara pastile si fara sa fii star porno.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cu ce femei sunt nici nu-i de mirare.

| Nemessys a răspuns:

Fa si tu sex cu o nasoala si dupa o sa vezi ca abia termini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depind aici mai multi factori,
1. experienta barbatului in amanarea ejacularii
2. faptul ca ca e implicat emotional, lucru ce amana iarasi ejacularea (nu mai e pasiune)
3. doamnadupa atatea experiente, se excita usor si se dilata vaginul mult
Astfel poate rezista si o ora, nu dar 20 min

desigur, si variantele ca se fac mai multe scene, separate, cu pauze intre ele, poate fi o varianta des intalnita

| Dana1999 a răspuns:

Pe unii îi tine mai mult pentru că nu mai sunt asa excitati si impresionați de sex si de parteneri.