| TrainRider a întrebat:

Cum e până la urmă? Punerea cheii sol pe portativ în mod intens (probabil toată ziua) crește IQ-ul sau îl scade? laughing Că sunt tot felul de păreri care se bat cap în cap. Dar sunt și guri care afirmă că stimulează inteligența mai mult.

De fapt nu asta e întrebarea. Era doar o distragere a atenției.

Am 14 ani și am rămas gravidă. Tatăl copilului are 25 de ani. Vrem să păstrăm copilul și să ne căsătorim. Dar părinții vor să fac avort și ca tatăl să înfunde pușcăria. Dar eu îmi doresc o familie! Așa am fost învățată de mică (vai, încă sunt un copil, ba chiar copil cu copil în burtă) că nimic nu e mai frumos decât o familie. Mi-am îndeplinit scopul. Nu văd de ce totul e considerat o tragedie. crying

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Aia mica s-a cam grabit.
Daca considera ca copil este o papusica, iar familia o joaca, se inseala.
In orice caz nu te poti casatori mai devreme de 16 ani si atunci in cazuri speciale.
Cel mai probabil fata va ajunge in atentia protectiei Copilului, iar bebelusul dat in plasament.Iar,, ginerica'' va avea de dat expicatii politiei pentru in asfel de cazuri politia se autosesizeaza1

| Doub a răspuns:

Drăguţ tren, îmi aminteşte de Thomas

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru TrainRider):

Arată bine