| anonim_4396 a întrebat:

Cum e prima data( cand faci sex) pentru o fata? Dar pentru un baiat? Cam cum te simti? Doare?

Răspuns Câştigător
| ToniBoai a răspuns:

Sincer, prima data a fost MINUNAT. Pe fata o doare putin prima data, a doua zi o doare mai tare si este obosita, dar din cate mi-a spus iubita mea "Merita efortul". Pentru baiat este un lucru minunat daca este implicat sentimental in relatie, dar si pentru fata! Sper sa iti placa si tie "prima oara" ^^.

9 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Eu am incercat prima oara cu un castravete... ce-ti raspund?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Deedeek):

Murat? Vezi cu o varză data viitoare.

| Laura1102 a răspuns:

Daca dai fundita iti spun. ce zici?

| izuca333 a răspuns (pentru Laura1102):

Ok
dar sa nu ma pacalesti...si ti-o dau dupa ce imi zici

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Laura1102):

Laura Laura, una mie una ție una mie.

| RAY a răspuns:

Himeniul vs penis

| SergiuBoss11 a răspuns:

happyizuca
La fete din ce am inteles e un pic dureros, dar placut.Pe baieti ii ustura un pic, dar tot placut e.

| AriannaAri a răspuns:

Normal ca doare atata timp cat penetrarea provoaca ruperea himenului care este o membrana subtire care separa partial vaginul de vulva.

| Ahead a răspuns:

E asa greu sa cauti pe google?
Poftim: http://despreseductie.ro/prima-experienta-sexuala/