| anonim_4396 a întrebat:

Cum e prima oară la fete când ai primul contact sexual trebuie sa cunosti anumite mișcări sau ceva de genul nu vreau ca primul băiat sa aibă o impresie rea sau ceva de genu

Răspuns Câştigător
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Cam el ar trebui sa faca tot. Si nu e rușinos sa nu te stii mișca, nimeni nu se naște invatat. El trebuie sa stie cum sa te ia

| Pool77 a răspuns (pentru CatalinLaurentiu02):

laughing
Inca n-ai dat peste o nebuna in pat.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te misti cum iti vine, totul tine de ceea ce simti.
Daca incerci sa faci miscari invatate, baiatul isi va da seama ca ai ami avut sex si te va cataloga ca nefiind virgina, ca simulezi miscari numai de fete care au avut sex in prealabil.
De aceea esti sfatuita sa te comporti natural, asa cum simti ca-ti place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă are o impresie proastă, atunci l-ai ales greșit. Sănătate.

| Romanul86 a răspuns:

Poți să-i sugerezi unde vrei să te atingă sau cum să te atingă.

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielGL a răspuns:

Prima data va fi greu si va durea pana se largeste se poate folosi o alifie pentru a aluneca unpik vor putea fi si mici sangerari dar e ceva normal... uitate la cateva pozitii care sa nu va dee bataie de cap la inceput dupa va fi mai usor...

| eMeR a răspuns:

Vei vedea, va veni de la sine, si daca aveti sentimente unul pentru celalalt va fi mult mai placut si frumos, dar nu cred ca el trebuie sa faca tot... asta e o prostie. Sunteti o echipa deci trebuie sa puneti tehnica si suflet amandoi 50%-50%. Lasati-va dus de val dar sa fiti atenti la celalalt, si nu fiti egoisti, daca iti va face bine, sa fi atenta sa-i faci si tu happy va sfatuiesc sa si vorbiti dupa act, va va intarii, veti descoperi ce va place si ce nu va place si va aduce cheful de inca o partida. Mult succes happy