| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci sex pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde cu cine o faci..., la ce varsta..., daca esti fata sau baiat...
Un baiat isi poate incepe viata sexuala cu o tipa mai mare decat el..., care sa nu fie neaparat prietena lui.>poate fi placut impresionat...sau dezamagit de sine..., de ea...
O fata, daca alege sa se daruiasca iubitului ei, fiind sigura si asigurata de toata dragostea lui, poate simti un usor disconfort., durere, dar tandretea lui, soaptele lui ii pot face placerea mai mare decat durerea!

226 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu deja am facut sex acum o saptamana si 13 ani tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate raspunsuri si preocupari aici. asteptati sa vina momentul nu va mai ganditi atata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este delicios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evla_evelina:Am facut sex la 12 ani si a fost ft tare dar ce sa faci asta este viata am si un copil l-am facut la 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sh eu vreau sa o fac dar mi`e frica de consecinte care fata stie si vrea sa ma ajute id meu : fetissa_de_cartier...mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 14 ani ce ziceti e bine sa faci sau pe la 16-17 nu stiu am asa o pofta sa o fac dar... sfaturi sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea conteaza?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea conteaza?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cum faci sex eu am facu am 13 ani si am facut cu una de 14 ani trebuie sa aiba o varsta mai mare cat tine can faci sex pentru prima oara... maiale cam esti adolecent ca mine sexul depinde fare cesti din astea cu sperma cubagat in mislocu fundului sexul trebuie sa contina mai mutine parti din astea daca ai trecut varta de 12 ani sexul pentru prima oara ie misto sunt ionut si ma cautati i_ionut34

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine chiar nu m-a durut deloc prima data, adica foarte putin pentru ca baiatul cu care am facut-o a fost atent cu minelove struckam 16 ani si am facut-o anul trecut. aveam un an d cand vb cu baiatul respectiv si suntem si acum impreuna si ne integem fff binelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu stiu ...as vre'h sa incerc dar mi-e frica.ce sa facem asta ee...:X:X toti trecem prin asa ceva>))

Alte răspunsuri
| Luximina a răspuns:

Pai... depinde si daca tu vrei acest lucru. si daca tii cu adv la persoana respectiva! bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi acum vezi tu. pur si simplu te dezbraci si tio bagirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu inca... sunt virgina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca baiat la 15-16 si fata 17-18

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce virsta la o fata de aface sex sa nu doara

| oanazuzi a răspuns:

Pey nu stiu depinde cati ani ai si daca va placeti s-ar putea sa doara poate

| Spiku a răspuns:

Sa mor eu daca a m ras vreodata asarolling on the floor))))) da km e sa faci sex?laughing) da e bine ma bagi giubalaul in padure si totul vinde de la sinerolling on the floor)) ce e asa greu daca e dai si **** si tot asarolling on the floor dai 100000 de numererolling on the floor)

| dadyanaa16 a răspuns:

Draga.am 16 ani.sh inca nici nu ma gandesc la astea...snt prea mica pentru astea. sh nah.happy. deci nu stiu .inca.cand o sa faci.anuntza'ma.si zi'mi cum a fost.succes!

| habibi2012 a răspuns:

Depinde cu cine si cum

| paul_5391 a răspuns:

Buna am 14 ani si eu iubesc sexul as vace sex in sec asta fetele luatzi idu meu paul_jupanu999

| nicku92 a răspuns:

Am si eu ointrebare urgenta... despre relatii

| nicku92 a răspuns:

Ne intalnim de un an si o luna
nu am facut-o niciodata, nici ea.nici eu
azi, pentru prima data i-am propus
dar, a spus ca se teme... si s-a suparat pe mine...
in ce mod, sa o conving, caci ea nu prea bine e informata despre toate lucrurile acestea, poate si de aceasta si se teme
cum sa-i explic.ca sa fie convinsa
daca sincer, am avut ocazii de a face, dar nu eram pregatiti

| anonima_3148 a răspuns:

Sincer as vrea s-o fac, am 15 ani, e jenant dar ...am inceput sa ma uit la tot felul de filme xxx sa ma uit pe siteuri cu XXX si totusi imi e frica poate ca va fi bine poate ca va fi rau cine stie. ma roade curiozitatea

| Eduardx_1313 a răspuns:

OFF topic : MLM o fi tu expert TPU, dar esti varza frate daca sti sa dai doar copipaste e bine ca doar asta sti si te dai mare expert, parerea mea du-te acasa.

| Sorin_5665 a răspuns:

Mah baiatule conteaza cati ani ai si daca ai prietena... eu mi-am inceput viata sexuala la 14 ani iar acum am 14 si freo 7 luni si am facut sex de freo 5 ori deci nu m-a durut dar mi-a curs putin sange asa in fine. daca nu ai prietena du-te la curvewinking

| Geo_5226 a răspuns:

Salut am 15 ani si inca sunt virgin dar dau la laba laughing si as sti cum sa fac sex. Prietena mea are 14 ani abeea impliniti si ea tot virgina si de 2 ori sa ajuns pana la (sex) dar nu s-a intamplat din cauza ca nu era timp. imi este frica sa fac sex dar nu stiu de ce. tin foarte mult la ea si nu doresc sa o ranes nici sentimental nici. Ma puteti ajuta?

| lucian821 a răspuns:

Am 14 ani si vreau sex am 4 prietene big grin...si nu stiu cum sa le conving sa facem sex,, ajutati-ma va rog!

| shummyalberto a răspuns:

Ei bine nu stiu daca o sa ma raportati dar la orice persoana doare prima data adica la fete mai mereu doare dar depinde de orgasm, la baieti prima data e dureros iar apoi e cea mai mare placere...de ce? pai la baieti ca si la fete avem toti un fel de (Ata) ei bine la baieti e mai dureros imaginatziva dc pentru la prima penetrare acea ata se rupe iar cand este penetrarea (nu voi mai da detalii nu vreau sa fiu raportat) va puteti da sg seama dc doare mereu prima data pentru baieti.
Deci incercati si va zic ca a 2 oara o sa va doara 25% din cu va durut prima oara la baieti la fete jumate din ce a fost prima oara deci bft panglica?