| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa ii spun unei fete pe care nu o cunosc ca o plac? e din acelasi oras cu mine, am vazut-o pe facebook, vreau sa fac cunostinta cu ea dar nu stiu cum sa-i spun, sunt mai timid, nu suntem la aceeasi scoala. Nu stiu daca ar fi o abordare buna sa ii spun unei prietene de a iei sa ii zica ca o plac...

Funda!

5 răspunsuri:
| ederaionela a răspuns:

O placi ai zis ca nici nu o cunosti... oricum cred ca ar trebui sa cunosti pe cineva de langa ea prietenena ei si sa te duci la ele si te prefaci ca o saluti pe aia si atunci ori zici nu mi-o prezinti si mie pe prietena ta sau''buna eu sunt prietenul...'' bafta fundita plizz? sau macar un vot?

| 7fold a răspuns:

Salut Radu, te invat e mica "smecherie" care mie mi-a mers mereu, stiu ca te astepti sa iti spun lucruri de genul sa mergi la ea sa o intalnesti in realitate, dar poate asta nu o sa mearga si ea nu o sa vrea sa va vedeti mai ales ca nu te cunoaste, ai spus ca ai vazut-o pe facebook, dai like la majoritatea pozelor si atunci cand iti va da si ea ii multumesti iar apoi intrii in discutie cu ea iar mai departe depinde de tine cum dezvolti conversatia.

| radu2211 a răspuns (pentru 7fold):

Am dat la cateva, o sa mai dau, oricum multumesc pentru raspuns, m-a mai motivat putin, mai astept niste raspunsuri, cum am spus, funda o voi da!

| radu2211 a răspuns (pentru 7fold):

Am vrut sa iti mai spun ceva, am dat like la poze, da cand era offline, nu imi vine curaj sa dau cand e online, cam ce zici in legatura cu asta?

| 7fold a răspuns (pentru radu2211):

Lasa-mi id-ul tau prin mesaj si am sa te ajut :d