| theepical a întrebat:

Clu fac o fata sa nu mai fie indragostita de cineva,si daca se poate sa se indragosteasca de mine?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

N-ai cum. Este alegerea ei. Ii poti arata cum esti tu de fapt si poate se indragosteste de tine. Daca nu, cauta-ti alta. :*

| missoriginal a răspuns:

Nu prea ai sanse dar daca chiar vrei asta demonstreaza`i k esti mai bun decat acea persoana

| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Pai sti e o vorba:,, Dragostea cu sila nu se face"Am fost si eu in situatia asta crede-ma.Era vb de un baiat de scoala, care placea pe una din america.Stiu ca pare stupid si chiar am incercat sa ma apropii de el, dar n-am reusit.De ce n-am reusit.Raspuns:N-a fost acea chimie intre noi.Deci parerea mea daca vrei sa fie ceva serios lasa totul de la sine. Daca ea nu te place, te va placea alta.winking

| Neworder21 a răspuns:

De asta e asa valoros sentimentul dat.

nu se cumpara, nu se vinde, nu-l poti schimba.

E josnica incercarea de a distruge sentimentul cu minciuna sau cu pacaleala/sau eu stiu careva vrajeli.

E sincer si pur asa e cel imi important

| theepical explică:

Oricum vrei.