| DJSpook1 a întrebat:

Cum i-mi dau seama daca o fata ma place? Este o fata rad cu ea mereu, orice as spune rade, dar e si in preajma celorlalti la fel doar ca nu rade la fel de tare cand e cu altcineva, alti mai zic ca eu si cu ea ne-am combinat pentru ca ne intelegem bine iar ea rade si fuge dupa persoana respectiva, dar rade mult cand ii spune cineva asta si nu e deranjata de loc, ea e din alt sat dar mai vine la bunici foarte des si eu merg la bunici mei din sat la ea. Sora mea a fost plecata la bunici iar cineva de acolo a intrebat daca sunt frumos (daca arat bine ) si ea a raspuns repede ca da (fata respectiva nu sora mea ). I-a spus unei prietene de-a mele ca is dragut, ea stie ca o plac si tot i-mi zice ca nu ma place, nu inteleg ce vrea sa spuna, ma place sau nu?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, nu te ambala, poate fii un rîs fals, multe fac asa rîd la o gumă dar ele de fapt nu au nicio intentie serioasă, nu poti pune bazele unei prietenii doar prin simplu motiv ca ea rîde si se simte bine in prezenta ta, nu ai mentionat nimic de comportamentul ei cind sunte ti voi doi, m ai rîde asa zgomotos? Sau nici măcar nu te bagă in seamă, ea poate nu ride la glumele tale, ci de tine, fii atent ca este o capcană. ce varsta are fata asta? dar tu?

| DJSpook1 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cand suntem numai noi doi tot asa rade, e mereu vesela! big grin

| RAY a răspuns:

Vorbeste cu ea,nu fi asa disperat,calmeaza-te fi calm, daca nu te place asta e mergi inainte, nu fi un milog, un barbat adevarat nu se milogeste de una, pana la a fi barbat e drum lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, te place.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, incearca sa iesi din friendzone, vorbeste mai mult cu ea si invit-o la un suc! Eu cred ca te place.

| ThePuffy a răspuns:

Cred ca te placewinking

| Pain4Souls a răspuns:

Daca ai 10 ani cred ca da big grin

| Pain4Souls a răspuns:

Insa acum momentul serios, ea te place si tu la fel daca va faceti grij unu la altu, sunteti gelosi cind tu/ea vorbeste cu cineva nu intrerupe conversatia pina nu e ceva important etc; succes si fii mai indraznet dai un pup pe obraz si fal mai lung daca ea va vrea nu te va boxa daca da, da big grin