| S3nZZoR a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o iubesc/ca sunt indragostit de ea?
Ne cunoastem de mai mult timp iar de vreo saptamana imi spune "ursulet" cand vb pe facebook.
P.S:mai are o sora geamana si stau mereu impreuna...
Ce sa fac, cum ii spun?
Dau FUNDA :d

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu nici sa nu te prind ca o sa ii spui ca o "iubesti/sunt indragostit de tine" o sa faci cea mai mare greseala a ta, odata rostit aceste 2 cuvinte unei fete, te va manca de viu, isi va bate joc de tine in cel mai lamentabil mod si nu-i permite sa isi bata joc de barbatia ta numindu-te ursulet cand tu nici macar nu esti prietenul ei. frate un pic de disciplina, atitudine, incredere de tine, si ai sa vezi cum vin in patru labela tinewinking

| neutrino a răspuns:

"Ursoaico, te iubesc si nu pot hiberna fara tine!"

| LoveSleep a răspuns:

Îi spui că ai vrea să hibernați împreună.

| SkyPilot a răspuns:

Ofera-i un trandafir rosu, chiar daca sora ei este acolo. Incearca sa o inviti undeva afara. Eu as avea tupeul sa ii spun si de fata cu sora ei, nu ca o iubesc ci ca o plac foarte mult dupa care o bombardez cu complimente.

| ywar a răspuns:

Sa nu ii spui pentru ca mai mult ca sigur ca te pune sa ii sugi tocul de 100.000 ori si mai apoi, te va umili si arunca la gunoi cu zbierete. Daca are sora geamana lucreaz-o si pe sora geamana. Pai? Cum... sunt 2 frate, ocazie unica!
Aia cu ursulet e de vrajeala.

| Madalina84 a răspuns:

Fii sincer, dar nu o speria... ori daca iti e frica sa ii spui dai siferite semne sigur isi va da seama ca ti mai mult la ea happy