| nicoleee30 a întrebat:

Cum imi dau seama ca o colega de clasa il place pe prietenul meu? Fundita :*

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Nu te chinuii sa ghicesti, cel mai bine intreaba-l sau baga-l intr-un joc,, adevar sau provocare'' si cand zice adevar intreaba-l

| bogdan2091 a răspuns:

Pai atunci cand iti face in ciuda sau cand vorbeste cu el frumos si vrea sa-l invite undeva de fata cu tinethinking, asta daca nu vrea sa-ti raspunda la intrebariwinking.Cam asa iti dai seamabig grin... funda?big grin te roogpuppy dog eyes