| prizeFTW a întrebat:

Care sunt semnele ca o colega de clasa te place?

Răspuns Câştigător
| july00 a răspuns:

Cea mai buna solutie, ar fi sa o intrebi, nu toata lumea e asa..fiecare isi exprima sentimentele in feluri diferite, ..nu iti poti da seama de sentimentele cuiva.

| hello1234 a răspuns (pentru july00):

Depinde si de caracterul ei. poate daca o intreaba o sa fie rusinata sa ii spuna adevarul si poate nu o sa mai poata sa se comporte cu el ca inainte

7 răspunsuri:
| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai ar trebui sa o intrebi daca te place ca sa fii sigur de asta.Ca e posibil sa iti dea semne ca te place si cand de fapt ea chiar nu te place.Mi s-a intamplat si mie sa cred ca un baiat ma place si de fapt el nici pe deasupra nu ma placea.

| Creattzaa a răspuns:

Mangaieri...atingeri mai ciudate si in diferite locuri

| hello1234 a răspuns:

Iti spun ce fac eu in aceasta situatie. incerc sa petrec cat mai mult timp cu acel baiat, daca fac vreo gluma ma uit la el sa vad ce reactie are, uneori ma mai uit la el prin ore, cand vb cu el ma uit in ochii lui si sunt foarte atenta la tot ce spune. daca sunteti mai apropiati poate sa vina sa-ti ceara sfaturi. daca face macar cateva lucruri din cele de mai sus inseamna ca te place. sper ca te-am ajutatbig grin

| prizeFTW explică (pentru hello1234):

Asa face si ea...

| hello1234 a răspuns (pentru prizeFTW):

Deci te place. noroc in continuare cu ea.happy

| GuMiingDevill a răspuns:

Sta mai mereu pe langa tine.
rade la glumele tale.
este draguta cu tine.
si asa mai departe.
sper sa iti fie de folos.
baftawinking happy