| nuteintereseaza a întrebat:

Imi place de o fata, colega de clasa. credeti ca e bine?(si eu sunt fata)

Răspuns Câştigător
| BlueBroom a răspuns:

Nu trebuie sa te rusinezi de sexualitatea ta. Daca ei nu pot intelege e treaba lor. Fa ce crezi ca e mai bine. Dar te sfatuiesc daca inca n-ai varsta de 18 ani sa nu faci publica aceasta informatie

17 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu prea bine.

| wildthing a răspuns:

Nu vad nimic rau in asta. Dar ea stie?

| glamour a răspuns:

Pai asta ar insemna ca esti lezbi. deci pregateste-te sa fii marginalizata...deh, traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.

| Kylexy a răspuns:

Daca o placi ca sora ca pritena e bine dar in calitate de iubita nasol nu e bine
Cauta-ti un baiat care sa te iubeasca si sa te accepte asa cum esti tu

| Simona a răspuns:

Mmm.eu stiu...nu ar trebui sa te intereseze parerile noastre, prietenilor sau cunostintelor!
Esti TU si atat!
succes!

| Liada a răspuns:

Traditional nu e prea bine. dar ma rog, inteleg ca vreai experimente.asta nu-i rau, poate dupa ce experimentezi cu mai multe vei intelege ce e al tau, fetele, baietii, sau si si...bafta

| SEAL a răspuns:

E foarte bine. tine-o tot asa!

| xXx_6498 a răspuns:

Ba e foarte bine, si chiar poti sa-i zici cati place de ea, eu sunt in clasa a 8 si avem cologe care se mai saruta intre ele si nimeni nu rad de ele, adica ele se saruta si cu baieti si cu fete, asa ca e inregula...

| Sweety_3695 a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea, sa spuna ce vrea...Deci nu conteaza ce credem noi.Traieste-ti viata fara sa-ti pese de rautatile celorlalti:*

| Cutit a răspuns:

Adica lezby? nu e bine ca dup o sa fii in ochii colegilor tai o lezby...

| Dσℓℓу a răspuns:

Depinde in ce fel it place\... daca o iubesti ca pe o prietena, ca pe o sora e ok... dar daca o iubesti ca pe o iubita si vrei sa ai relatii cu ea nu e bine i`ati gandu de la ea si incearca sa-ti faci un prieten

| Lalala a răspuns:

Pai esti fata... ea e fata[nu prea e bine]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o compari cu un baiat frumos. Care iti place mai mult, fata sau baiatul?
Cred ca esti prea mica sa iti faci o orientare. Incearca cu un baiat, daca nu iti place, intoarce-te la fata.

| nuteintereseaza explică:

Ea nu stie

| nuteintereseaza explică:

Apropo am fost azi cu ea si cu alte fete in oras si am fost la cineva.am tinut-o si imi brate si ea m-a tinut am dansat impreuna si ne-am si pupat mult.noi suntem si cele mai bune prietene

| nuteintereseaza explică:

M-a si chemat cu ea in baie si s-a dezbracat.nu i-a pasat ca sunt si eu

| raluca_6303 a răspuns:

Da eu cred ca ie bine.