| CerBuuu a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata este virgina sau nu?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cred că ar fi cazul s-o întrebi, nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O duci la ginecolog happy.
Himenul poate sa nu i se rupa pentru ca e prea elastic deci nu o sa ii curga nimic.
In plus sunt sanse sa si-l fi rupt ea cu un ob sau pe bicicleta cica se mai poate straight face, cum naibi nu stiu.

| Muwz a răspuns:

O duci la ginecolog si daca are himenul perforat, nu e virgina. Sau in functie de sangerare iti dai seama. Funda?

| Captoresque a răspuns (pentru Muwz):

Inteligentule, himenul nu se perforează.
Na: http://www.youtube.com/watch?v=9qFojO8WkpA

The more you know.

| Iuliapuff a răspuns:

Te duci așa frumos la ea cu un zâmbet imens pe față și îi zici " Auzi baby, ești virgină?"laughing