| vescan4ever a întrebat:

Cum iti dai seama daca o fata este virgina?

10 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| eugeniu001 a răspuns:

N-ai cum sa-ti dai seama (cind ajunge vorba despre sex eu pur si simplu o intreb dac este virgina,,, foarte simplu pentru mine)

Alte răspunsuri
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În GENERAL, plosnitapufoasa ARE dreptate ( asta dacă staţi doar la "discuţii" ). Dacă treceţi la "puţină" acţiune şi încerci TREPTAT şi cu răbdare să o mângâi şi să ajungi în zone intime, vei OBSERVA puţină frică/reticenţă/ruşine/timiditate... ( dar trebuie să fi SIGUR că tipa te PLACE, altfel reticenţa se datorează faptului că nu te vrea )! Iar dacă, TOTUŞI, reuşeşti să o dezbraci şi o vei "dezmierda" cu mângâieri delicate acolo jos, vei putea OBSERVA cu ochiul liber că intrarea în vagin e FOARTE strâmtă şi "închisă" de himen ( care NU este rupt, dacă e virgină )! Dacă nu şti cum arată himenul unei virgine, găseşti pe Google imagini şi filmuleţe... Baftă!

| plosnitapufoasa a răspuns:

De obicei fetele virgine nu sunt prea mature si cand vorbesti in prezenta lor de sex se rusineaza si nu stiu ce sa zica.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Nu este o regula. Eu, din contra, eram f dezinhibata ca sa nu creada lumea ca sunt timida.

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Eu n-am zis cai regula da in general asa-i

| KittyKit a răspuns:

Nu iti poti da seama daca o fata este virgina sau nu doar dupa invatisare sau comportament.Iti poti da seama doar in timpul actului sexual(dar nu intotdeauna) si in urma unui control ginecologic

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Depinde de fată, de fel îţi dai seama după comportamentul şi mentalitatea ei, dar uneori ele reuşesc să mascheze aceste lucruri şi să pară încă "neatinse". Totuşi nu cred cât de mult ar conta chestia asta la o fată, important e caracterul ei.

| patriciamelania a răspuns:

Fetele virgine sunt lipite picioarele sus cele ne virgine sunt cracose sus laughing