| pvg a întrebat:

CUM IMI DAU SEAMA DACA O IUBESC SAU DOAR O PLAC?thinking DAU FUNDA...CAT MAI MULTE RASPUNSURI

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Dacă ți se taie respirația când o vezi, sau te bâlbâi când ești în preajma ei atunci cu siguranță o placi.

Când iubești e cu totul altceva, nu mai îți poți scoate din gând persoana iubită, îi dorești tot binele și îți vine să strigi în gura mare cât de mult o iubești.

| ORDKEO a răspuns (pentru Dariusuu):

Exact

| Dariusuu a răspuns (pentru ORDKEO):

Mă bucur că ești de acord cu mine.

o zi frumoasă îți doresc.

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
simplu, daca o saruti si simti ca plutesti alaturi de ea, inseamna ca o iubesti, daca nu iti face placere sa o saruti, inseamna ca e o simpla atractie.ori daca o pierzi iti dai seama ca de fapt o iubeai.
O zi frumoasa sa aihappy

| Azµre a răspuns:

O placi atunci când nu ești cu ea ci doar o vezi sau vprbești cu ea.
O iubești atunci când deja ești cu ea de op erioadă de timp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o placi faci sex cu ea folosind prezervativul. Dacă o iubeşti cu adevărat, faci fără.

| FastAndFurious a răspuns:

Daca nu stii deja, doar o placi.

| DeKoniec a răspuns:

Sentimentele acestea, vin de la sine!

| lolylolypops a răspuns:

Cu timpul iti vei da seama!

| Sorinacio a răspuns:

Daca iti place fizicul ei e atractie, daca iti place cum gandeste e admiratie si daca o placi si nu sti de ce o iubesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

E simplu rau de tot : o sa iti dai seama daca ai iubit cu adevarat, abia atunci cand vei pierde persoana cu pricina happy. Insa daca si ea te-a iubit, se v-a intoarce la tine! O zi buna si nu mai cauta sa "recunosti" dragostea, te v-a lovi cand nici nu te astepti!

| chrisstina a răspuns:

Daca iti pierzi interesul pentru alte fete si o vezi numai pe ea, daca iti doresti sa iti petreci cat mai mult timp cu ea, daca ii dai mai mult de 3 mesaje pe zi pentru ca simti nevoia sa stii ce se intampla cu ea, daca incepi sa te gandesti la o relatie serioasa cu ea, atunci o iubesti!