| maraan a întrebat:

Cum imi pot da seama ca un baiat chiar ma iubeste sau se preface ca ma place?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca esti isteata, iti poti da seamawinking

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa-l crezi pe cuvant, el sigur se perpeleste cum sa faca ca tu sa accepti ca el, si nu alt baiat, sa te iubeasca!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Atunci cand te satisface bine, dar bine, bine tare de tot si senzual asa... clar te iubeste.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

laughing Poate sunt mai mici, nu cred ca merge chestia cu relatiile sexuale la ei tongue

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Merge,nu vezi ca ne dau lectii asta micii? happy

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

laughing Bine zis ca fetele de la 14 laughing deja sunt dornice laughing ce sa mai vorbim cand or avea 15-16 laughing

| andreea11Secret a răspuns:

Buna.
Un baiat te place atunci cand se baga in seama cu tine mai des, si vrea sa vorbeasca cu tine mai mult decat un simplu ''ceau, ce faci?''. Incepe sa ii intrebe pe prietenii lui sau pe ai tai despre ce parerea ai de el si incepe sa caute mai multe lucruri despre tine. Daca esti intr-un conflict, iti ia apararea. Incearca sa te atinga subtil, chiar si pe umar. Poate va vrea sa te faca sa zambesti happy
Cam acestea sunt semnele. Daca vrei, il poti intreba mai... puteti juca un joc ''adevar sau provocare'' si vei afla ce te intereseaza despre el happy.
O seara frumoasa!

| NorbIdk a răspuns:

Nu prea poti, adica uneori dragostea te poate face atat de orb... ar fi doar 2 solutii. 1) iti pui un prieten ce e prieten si cu el sa afle ce si cum e la mijloc. 2) vezi daca ii pasa cu adevarat de tine prin anumite reactii. sper ca ti-am fost de ajutor, o zi buna iti doresc.

| Cristian_Marin_1999 a răspuns:

Daca este extrem de romantic etc.nu te place daca e o relatie obistuita te place