| lory14 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un baiat ma place cu adevarat? Daca ma priveste incontinuu si insistent inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Carlene a răspuns:

Poate te place sau poate doar filtreaza cu tine. Incearca sa-i cunosti anturajul si sa vezi ce fel de tip e! Daca vezi ce tip de baiat e atunci iti vei da seama daca te place sau doar vea aventuri de cateva zilehappy

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Crek mai sunt 100 de intrebari de genu' asta pe site8-).
Nu stiu, poate.

| Seline a răspuns:

Deasupra tuturor intrebarilor exista un "search", scrie cateva cuvinte cheie si-ti vor aparea intrebari asemanatoare cu a ta si raspunsurile la ele.

| eounik a răspuns:

Pai ca sa iti dai seama, nu trebuie doar ca sa te priveasca...

Intra si tu in jocul lui, vorbeste cu el, si vezi cum se comporta cu tinewinking

| Aliyaa a răspuns:

Da inseamna ca te place sau macar ca te simpatizeazawinking