| maus12 a întrebat:

Cum iti dai seama cand un penis se opreste din crescut, cam la ce varsta se opreste si cam ce marime ar trebui sa fie...

Răspuns Câştigător
| nicusor19 a răspuns:

Salut!
Varsta optima este intr-e 18-21 de ani iar marimea normala este de 14-15cm lungime.

4 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Penisul se opreste din crescut cand incepi sa o faci dar nu se opreste din crescut pana pe la 20 de ani fii multumit de marimea ta conteaza si cat de bun esti nu numai marimea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai bine intrebai cand incepe sa scada

| Cleopa a răspuns:

Of doamne, cand o fi sa nu mai creasca asta e...crezi ca conteaza asa de mult ce ai in pantaloni?

| ralukuu a răspuns:

Am auzit ca in jurul varstei de 18-21 de ani se epreshte din crescut, dar depinde de organismul tau...