| ShadowD a întrebat:

Ce marime ar trebui sa aiba un penis la 15 ani? 14 jumate sunt in regula? Si la ce varsta ar trebui sa il folosesc cu o fata?

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Daca ar fi cu 2-3 cm mai scurt ar fi un penis normal laughing il poti "pune in practica" de indata ce ai o erectie si simti nevoiawinking

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Oo excelentlove strucklove strucklove struck daca vrei til lungesc eu puiutlove struck

| Abbyka23 a răspuns:

Cred ca e ok ca marime. adica na, de unde sa stiu eu exact?laughing) dar cand o sa vrei asta cu adevarat, nu ezita s`o faci.winking

| 이벨 a răspuns:

In privinta marimii nu comentez, nu ma pricep. Dar in privinta folosirii, eu iti recomand de la 20 de ani in sus.

| ShadowD explică:

Nu gasesc cu cine. sad

| ShadowD explică:

Iauzi. Da.mi id tau intr.un mesaj.