| edu4 a întrebat:

Cum iti dai seama daca o fata te place? pls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| NipponGaDaisuki a răspuns:

Fetele sunt de obicei mai alintate cand plac un baiat. Se comporta mai nebunesc sa spun asa,te bat la cap in continuu cu chestii care le plac lor,te pun sa le dai atentie non stop, rad foarte mult,mai ales in preajma ta,poti sa iti dai seama si dupa limbajul corpului,si anume daca isi duce des mana sau un deget in dreptul gurii,daca sta pe scaun cu mainile impreunate in poala, roseste daca ii zici ceva dragut, cateodata face pe nemultumita tinandu-si mainile impreunate la piept, isi mai indreapta si spatele uneori cand te uiti la ea. Cel putin aceste semnale le stiu eu, acum... sper ca am reusit sa-ti fiu de ajutor. Fundita? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Iti dai seama atunci cand vorbeste numai cu tine si te necajeste (musca, pisca) si e tot dupa tine oriunde ai merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun lucruri aiuresti, rad din orice, rad cand te vad, se uita la tine insistent, iti spun o serie de intrebari aiuresti, sunt cu ochii pe tine, fac glume pe seama ta, altele vor sa le pipai, sa le musti. depinde de fata, altele pot fi indiferente.