| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar tu oricum suferi. Mai bine iti iei inima-n dinti, vorbesti calumea cu ea dar dupa aceea macar stii una si buna.

4 răspunsuri:
| annemona a răspuns:

Pai dupa felul in care te priveste in care iti vorbeste daca sta tot timpul in preajma ta daca incearca sa te faca atent in privinta ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar trebuie sa fii convins dinainte ca-i place de tine ca sa-ti faci curaj sa vorbesti cu ea?

| zack007 a răspuns (pentru anonim_4396):

vorbesc cu ea dar cam rar adica de 2-3 ori pe zi... de cate ori vreau sa vb cu ea mai vin vreo 3-4 persoane si na nu-i pot spune ce simt; si n-am nici curaj; mi-e frica ca sa nu fiu respins... ca o iubesc f mult si nu as vrea sa sufar

| zack007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate... am sa o sun maine seara si am sa-i spun! primesti fundita!

| anonim_4396 explică (pentru zack007):

Dar tu oricum suferi. Mai bine iti iei inima-n dinti, vorbesti calumea cu ea dar dupa aceea macar stii una si buna.