| johncena a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place sau nu ma place? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Trebuie sa-i demonstrzi ca o placi, insista mai mult, invit-o la o cafea, un spectacol, daruiestei o floare.

9 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Daca se uita mult la tine, daca te atinge cam des din"greseala" sau cand te intreaba multe lucruri doar sa iti auda vocea.

| cioco1tweety a răspuns:

Pai nu e prea greu tocmai pentru ca, in general, noi fetele suntem mai usor de "citit"hee hee. uite-te la ochii ei. te urmaresc tot timpul? zambetul ei.iti zambeste mereu? faptele ei. e mereu in preajma ta si incearca sa te ajute? daca e asa atunci ai sanse mari sa te placahappy

| Lary a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea si atunci iti vei da seama...Succes!

| GeO_2554 a răspuns:

Poi poti sa-ti dai seama dup felu in care se poartahappy
j ti-ai putea incerca norocu...hee heej sp k o pleci daca te place.iti va spune acelasi lucru:X

and the happy endlove struck

| n2paul a răspuns:

Ia si citeste http://www.artaseductiei.ro/......a-o-saruti
Si daca e si daca nu e invit-o totusi sa un suc, cafea sau la o activitate pe care sa faceti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pai daca ea se uita mai mult de un min la tine iti spun eu ca te placewinkingsau daca incearca sa fie mai aproape de tinewinkingoricum ea astepta sa faci tu primul pas asa ca succesc!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate am si eu aceeasi problema si habar n-am ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o fata de care imi place foarte mult dar e impreuna cu cel mai bun prieten al meu ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ca esti