| AlexChp a întrebat:

Cum pot grabi marimea penisului adica : in lungime si grosime.
Dau FUNDA! 1

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea organelor unui organism este determinata genetic si se dezvolta constant pana la maturizare. Asa cum nu poti influenta sau schimba marimea urechilor, a bratelor sau a limbii, tot asa nu se poate interveni mai ales in cazul penisului nici medical dar din pacate nici chirurgical. Trebuie sa te multumesti cu ceea ce ai in dotare. Multa sanatate.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti.

| Emilian65 a răspuns:

Penisul nu se mareste cand vrei tu si cat vrei. Asteapta sa mai treaca timp si se mareste el natural fara nici o metoda speciala de marire.

| horansgang a răspuns:

Ai rabdare, baiete.
o sa ai timp...