| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot impresiona un baiat?

10 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Dezbraca te in fata lui!

| deea40 a răspuns:

Fiind naturala. naturaletzea ta il va impresiona :*

| Cristyn a răspuns:

Fi tu!

| Adolescentul a răspuns:

Nu ai cu ce anume sa-l impresionezi, decat sa fii u insuti! Sa fii cat mai naturalahappy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu tate mari si un cur bombat!

| DeadhAngel a răspuns:

Fi tu insatzi!
cel mai bun raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fi sincera de la inceputul uni convorbiri dar nu mai mult decat e permis, adica vu vorbi de problemele tale intime din prima. Diaconu Cristian PH

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristidiaconu_19 cautama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie să ai încredere în tine. Prezintă puţin interes în hobby-urile lui, dar nu exagera. Fii tu însăţi fiindcă dacă te străduieşti prea tare să impresionezi un băiat al cărui gen nu eşti, mai devreme sau mai târziu vei lăsa garda jos, arătându-ţi adevărata personalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii tu insati.