| CristianAndrei11 a întrebat:

Cum pot sa agat o fata? Cum sa o abordez? Și voi fetelor, cum va lăsați agățate?

Răspuns Câştigător
| Paul0007 a răspuns:

Nu, dar ma amuza teribil emisiunea, vai de mama lor, ce basite si mai sunt si urate pe deasupra...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ea, sau mai simplu, o lași pe ea sa vina la tine.
Fetele sunt exact ca pisicile, de cine vor ele sa fie abordate. Se pun pe lângă ei.
și îi spui exact ce gândești. Nimic mai simplu.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Păi o fată se abordează simplu, dar trebuie să ai 5 lamburghiniuri și 10 BMW uri și vilă de lux că astfel nu ai șanse mari
Sper că ți-am putut fi de ajutor

| CristianAndrei11 explică (pentru Cineva797406016386):

Looooooooool

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru CristianAndrei11):

Păi zi tu că nu i așa în ziua de azi

| Paul0007 a răspuns:

JOKE >urmareste RAMAI cu MINE pe ANTENA 1 si apoi vezi daca te incadrezi in standardele de a agata tipe laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paul0007):

Păi și dacă nu te incadrezi in standardele de a agăța tine, te apuci să-i zici 'fireleai al drecu de pitica nenorocita, ai tu tupeu ordinar sa refuzi unu ca mine'

| Paul0007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar ma amuza teribil emisiunea, vai de mama lor, ce basite si mai sunt si urate pe deasupra...

| Lorastan123 a răspuns:

Pai te bagi in seama cu ea, o glumita, două, prin gesturi frumoase

| iustinianKing a răspuns:

Cauta Arta Seductiei cartea pe net vezi ca nu e scumpa pe mine unul m-a ajutat foarte muuuult. de cand am intrat si in comunitate umblu cu minim 2-3 tipe odata.

| intrebaritpu1056 a răspuns:

Daca ai o fata anume doar fii dragut cu ea si vorbeste mult cu ea pana crezi ca este timpul sa iti arati sentimentele fata de ea