| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa am un orgasm mai puternic in timp ce ma masturbez?(ca baiat)

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stimulul / tipa din mintea ta, sau din fata ta, trebuie sa fie cat mai faina, si atunci - daca nu esti copil inca - s-ar putea sa si reusesti.

4 răspunsuri:
| Camuflaj2017x a răspuns:

Trebuie sa iti imaginezi ca te masturbezi atunci cand te masturbezi ca sa ai orgasm.

| Kingsley a răspuns:

Trebuie sa fie o l*** strasnica in sperma.

| 324B21 a răspuns:

Roaga-te la Dumnezeu.

| xSeba69 a răspuns:

Trebuie sa ai sula mai mare sa ai orgasmul mai puternic. Daca o ai de 0.1 cm, ar trebui sa te lasi de **** si sa te muti in Coreea de Nord (aia au sula mai mica)!