| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am aproape 16 ani.De cate ori ar fi recomandat sa ma masturbez pe saptamana? Dar cum sa am un orgasm mai puternic?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ori de cate ori stresul hormonal devine mult prea intens. Pe post de excitant suplimentar poti folosi efecte vizuale, sonore sau tactile care sa-ti stimuleze imaginatia. Succes!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cine iti recomanda?

| danutzu96 a răspuns:

De 0 ori.

| cikone a răspuns:

Te masturbezi de cate ori simti nevoia, iar ca sa ai un orgasm puternic îti introduci un deget lubrefiat in anus, ca sa-ti masezi prostata!

| Cristi_Cristi_1997_wz31 a răspuns:

Fă-ți acolo un orar pentru labă -_-
O dai când îți pică bine nebunule