| cosmin5 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc o fata nu prea le am si as avea nevoie cateva sfaturi multumesc :X

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu te pripi, intalneste-o fortat, adica stai ca un catelus dupa ea si poate apreciaza; eu nu cer fundite dar le primesc.

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Fii natural! Fetelor le plac baietii sinceri.

| PrinţeSisi a răspuns:

Fii atent cu ea, intereseaza.te la o persoana de incredere daca i place de tine, tine.te dupa ea dar in asa fel incat sa nu o sufoci, fa ca si cum asa a fost sa fie sa nu se vada ca ai trucat totul. Succes!

| Swal a răspuns:

In primul rand trebuie sa stai bine la capitolul aspect fizic, in al doilea rand trebuie sa fi sociabil, sincer, de treaba, de incredere, curat, nu trebuie sa te pierzi cand vorbesti cu ea si sa fi cu capul pe umeri. Bine, e cam greu sa le ai pe toate in acelasi timp dar trebuie sa crezi in tine..si aaa era sa uit thinking noroc..iti trebuie macar un gram de noroc. funda manbatting eyelashes?

| Walhalla a răspuns:

Cu stillaughing

| ChuckNorris42 a răspuns:

Foloseste semne de punctuatie...

| iepuuurasss a răspuns:

Invit-o la un suc :*, făi cadourii :X

| Baltateanu_Nicu_1966_JBxv a răspuns:

Pai cum sa o cuceresti bine si frumos daca ai bani faci ce vrei