| ionelabogdan1997 a întrebat:

Cum pot sa scap de un baiat obsedat dupa mine. Aveam 10 luni impreuna si acum por si simplu ma streseaza cum asi putea scapa de el? Frundaaa love struck

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ragaie... laughing
Poarta-te mai "manly", fa ceva ce sa-l inhibe sexual.
Fii femeia dominatrix, si poarta-te cu el ca si cu un sclav. Rade de "barbatia" lui. Deconsidera pasiunile lui, orice hobby are, considera-l o joaca de copii retardati.

| Cosmotel a răspuns:

Ii spui direct, fara ocolisuri.

| MaicutaMaui a răspuns:

Daca nu merge cu vorba buna, baga-ti prietenii la inaintare. O sa se simta prost si va inceta.

| ionelabogdan1997 explică (pentru MaicutaMaui):

Nu merge am mai incercat e prea obsedat il fac in toate felurile de fata cu prieteni lui chiar si tot nu ma lasa ii zic ca e prost nul las afara ii comentez il insel si ii spun nu am ce sa-i fac ma dispera si ma suna intruna.

| MaicutaMaui a răspuns (pentru ionelabogdan1997):

Stiu cum sunt astia, te innebunesc si iti mai ramane un singur lucru de facut. Sa il faci sa ii fie frica de tine, desi nu sunt pro violentei dar, doar asa il poti tine departe. Sa pui niste baieti sa ii dea o bataie de nici in vise nu te va mai iubi. Sau il ameninti doar.

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Intalniti-va undeva la un local si spune-i acolo, da vezi sa fie lume. pentru ca asa nu o sa poata sa iti faca scandallaughing
Succeslaughing

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Nu te mai speli două săptămâni!

| mhfeb a răspuns:

Vorbeste cu el explica-i k thu nu mai esti indragostita de el si poate te lasa in pace