| florina200 a întrebat:

Buna,cum sa scap de un baiat obsedat de mine nu sunt genul de fata ca sa fie interesata de baieti la varsta asta.Insa el nu intelege i-am zis de nenumarate ori sa ma lase in pace.Ce as putea face.Chiar nu ma intereseaza baieti de la (12 ani).

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Denunta-l la politie daca nu intelege cu vorba buna

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai fii etenta!
spune-i unul dintre urmatoarele:
1. stii daca ma gandesc mai bine nu prea imi mai plac baietii, ci grasele, am fetisuri cu grase!
2. sa stii ca m-am indragostit de prietenul tau cel mai bun (marcel sau cum il cheama) si aseara cand ne plimbam prin parc i-am supt ****!
3. am BTS (oricare este buna, gonoree, candidoza, etc)
4. am fetisuri bizare in care in timp ce sunt penetrata imi place sa infig un vibrator mare in curul partenerului meu cu care sa ii controlez miscarile! laughing))
si de aici poti sa inventezi si tu ceva laughing))

| Kodak07 a răspuns:

Incepi sa te interesezi de el, sa vezi cum o sa ia viteza.