| TheGrooveStreet a întrebat:

Cum pot scapa de semnele de pe brate lasate in urma cand eram copil cand imi rupeam cojile de la bubehappy va rog dau funda!

Scuzati categoria dar este cea mai vizualizata si sunt chiar obsedat sa scap de acele semne! scuzati`ma

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai de facut doua lucruri,peeling o data pe saptamana si,la vara,sa te bronzezi.
Peelingul poti sa-l faci fie cu peeling de corp de la orice magazin de cosmetice,fie cu malai sau sare, le amesteci in palma cu gelul de dus si te freci pe brate. Ajuti pielea sa se regenereze, cade stratul de piele moarta si ramane pielea curata.Nu te freca cu putere,nu e nevoie sa faci rana.
Pe urma,la vara,poarta tot felul de tricouri fara maneci,nu te mai ascunde in haine,si bronzeaza-te. Pielea cu semne,incet,incet se va roda si va ramane pielea fara semne.
Putin ajutor da-i,isi va reveni, pacat sa te obsedeze semnele astea cand e destul de simplu sa scapi.
Hai, la treaba!

1 răspuns:
| Brain_1291 a răspuns:

Pai sa inteleg ca acum sunt ca niste cicatrici... exista un singur mod de a scapa de ele si nu sunt sigur cat de accesibil e: tratament laser. incearca la un cabinet care se ocupa cu asa ceva si vezi si pretul