| marian_6207 a întrebat:

Cum sa abordez o fata?

Răspuns Câştigător
| gabriel_7188 a răspuns:

Daca nu o cunosti, incearca sa faci cunostinta cu ea printr'o cunostinta comuna, apoi treptat intra in vorba cu ea, discutati despre orice si vei vedea daca merita sau nu sa te implici mai mult...bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simlu ar fi sa o abordezi printr-o cunostiinta si intri in vorba cu ea dupa aia... dar daca nu ai pe nimeni cunoscut ei o opresti si o intrebi ceva. legat de o prietena de a ei sau ii spui sa ca tii se pare cunoscuta o intrebi de unde ii. daca ea te place o sa-ti raspunda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un stil care sa fie original numai al tau, acesta-i cel mai bun iti asigur eu ...by christiansen_man