| Lupan7 a întrebat:

Cum sa abordez o fata

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Calm si relax, totul vine de la sine... discutii simple, fara complimente complicate... daca vrei sa ii spui ceva, ii spui direct ca e frumoasa pana ai mai multa experienta (nu ca mine laughing )

6 răspunsuri:
| sebysebastian a răspuns:

Deci fii atent.te duci la ea si te uiti fix in ochii ei.si ii spui:stii mie-mi place de tine si de felul tau de a fi si asi dori sa fii de acord sa imi dai ocazia unei intalniri cu tine.ii dai un zambet larg(conteaza sa ai toti dintii in gura) si astepti... daca fetei ii convine accepta daca nu o trimiti unde stie ea mai bine
acum dupa atata scris nu uita te rog frumos sa imi dai funditaaaaaa

| Mann02 a răspuns (pentru sebysebastian):

laughing)))))))) m-a distrat faza cu dintii... pai logic, ii si piere cheful de vede un stirb cu zambetul pana la urechi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la ea,ii spui asa: buna, pot sa te intreb ceva?dar te rog sa nu te superi bine?pot sa te pipai pe fund? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la ea, ii spui asa: buna, pot sa te intreb ceva? dar te rog sa nu te superi bine? pot sa te pipai pe fund? big grin big grin

| denista a răspuns:

Fii tu insuti de fiecare data si afla cate ceva despre ea (asta ca sa stii ce ai in comun cu ea si cum s-o abordezi), cu cat incerci sa impresionezi mai mult cu atat sunt sanse sa o dai in barawinking BAFTA!