| alexis99 a întrebat:

Cum sa abordez o fata pe care o plac?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SmoKKe19 a răspuns:

Sa ii arati pla happy si depinde de marime te va place sau nu laughing

| Cristi_1137 a răspuns:

Fii sincer si fi tu insati, ai incredere in tine, in caz ca esti timid trebuie sa lasi timiditatea la o parte si sa faci cea ce simti tu ca e bine sa faci, alt raspuns nu cred ca iti pot oferi pentru ca nu cunosc situatia in care esti big grin

| Kuzco a răspuns:

Cu talent

| ultraxxx a răspuns:

Cel mai simplu este pe mess, vb cu ea bla bla, iesiti la un suc, etc si dupa cateva zile faci pasu cel mare!