| Georgiana_7421 a întrebat:

Cum sa aflu din sarutul lui daca ma mai iubeste?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sarutul nu este neaparat o dovada de iubire. Un sarut poate fi accidental sau din dragoste. Poti sa afli daca te mai iubeste dupa felul cum vorbeste, cum se poarta cu tine! Daca este afectiv si vezi ca ar face orice sa nu te piarda, atunci sigur te iubeste!

pa, pa.

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sarutul este un simbol al iubirii. Se presupune ca, cel ce saruta si iubeste. Dar apare o problema, mai exista specii care mimeaza dragostea. Nu poti stii cu exactitate daca o persoana te iubeste prin intermediul unui sarut sau a unei vorbe dulci. Astepta sa-ti dovedeasca prin fapte, vorbele sunt usor de spus.

Răspuns utilizator avertizat
| Emma a răspuns:

Ma tem ca nu se poatesad
Era o prostie cum ca daca inchide ochii te iubeste, dar poate sa i tina deschisi si sa aiba aceleasi sentimentehappy
Iti poti da seama si din comportamentul lui
Mie mi a fost cam greu sa cred... abia dupa un an imi dau seama ca tine la minehappy
XoXo

| Gigiku a răspuns:

Daca inchide ochii atunci cand te saruta, te iubeste.

| Alina2day4u a răspuns:

Nu cred ca iti poti da seama daca te iubeste prin sarut. Fapte sau nimic happy

| ionutz93 a răspuns:

Daca el misca din buze te iubeste. dar daca tu si el nu face nimic are alta...pa pa

| ionutz93 a răspuns:

Daca el misca din buze te iubeste. dar daca tu si el nu face nimic are alta.pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naaaalaughing ce intrebareee
nu stiu.nu cred ca iti poti da seama.
poate sa te iubeasca si sa te sarute pasional dar si cel care nu te iubeste t poate saruta asa.
e o intrebare stupidalaughing
la fapte t uiti daca vr sa afli daca te mai iubeste...
nu la sarutlaughing)laughing