| goldenbullet a întrebat:

Cum sa am erectie in primul act sexual, cu protectie, fiind amandoi virgini? Mi-e frica de faptul ca s-ar putea sa nu am erectie. Dau funda cui da sfaturi bune.

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

De ce tie frica nu scapi laughing asa ca e bine sa nu te mai gandesti la chestia asta. Emotiile iti pot afecta erectia, deci poti so dai in bara asa cum spui laughing
De baut nu ai spus cati ani ai, ca daca esti major poti bea ceva un vin o bere c eva sa te ameteasca f putin si sati mai tempereze din emotii.Deci daca esti minor las-o balta cu beutura laughing
Un sfat bun este sa incerci oricum, iar daca se intampla ceva nu trebuie sa disperi, vorbti, partenera ta cum sa zic ar trebuie sa ii spui si sa inteleaga, si mai incerci pana incepi nsa te relaxezi si dupa o sa mearga din ce in ce mai bine.Asta e la inceput pentru toti a fost mai dificil sa zic asa.Alte sfaturi nu iti pot spune ca nu stiu cati ani ai.

| goldenbullet explică (pentru relian):

18 ani, bauturi nu consum. multumesc pentru sfaturi.

| relian a răspuns (pentru goldenbullet):

Baga o Viagra, Cialis ceva si no sa iti mai moara nicicum laughing cu asta sigur rezolvi, nu te lasa la greu laughing

| lpavel a răspuns:

Erectie inseamna sa o ai sculata! big grin Deci nu te prea inteleg... nu se scoala sau ce?

| goldenbullet explică (pentru lpavel):

Ba da, dar nu cum ar trebui.

| lpavel a răspuns (pentru goldenbullet):

In cazul asta numai un doctor te poate ajuta... Acum ar trebui sa fie la putere dar daca nu e atunci ai probleme medicale, nu cred ca te poate ajuta cineva de aici! Totusi incearca sa-ti faci fantezii cu ea iar cand ajungeti sa faceti sex atunci inainte pregateste si tu,, terenul"... mangaieri pe tot corpul, saruturi etc, are si ea nevoie de astea ca trebuie sa se excite altfel o va durea rau.

Răspuns utilizator avertizat