| fatapericuloasa a întrebat:

Cum sa conving un baiat sa facem sex? Avem o relatie de 1 an si ceva si el refuza intodeauna cand ii spun ceva legat de subiectul asta. Sau cad bat apropouri el isi gaseste alta ocupatie. Am mai fost singuri acasa si ne-am jucat imbracati. Dar cand a venit timpul de" actiune"el a trebuit sa plece pentru ca are "multa treaba "

8 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

In mod sigur nu il atragi

| RAY a răspuns:

Poate e impotent, asexual, homosexual sau nul atragi tu fizic

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un caz patologic. Varianta inversa am tot auzit-o, dar asta recunosc ca m-a dat gata. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Baiatul nu este pregatit pentru sex si din aceasta cauza nu vrea sex cu tine.

| Oana92 a răspuns:

Cati ani aveti?

| Lawliet14 a răspuns:

Dezbraca-te in fata lui, goala toata! happy

| fatapericuloasa explică:

Nu sunt urata intorc priviri pe strada 1, 85 m talie medie bust generos destul de dotata la posterior si 72 kg. Fizic il atrag pentru ca de multe ori are erecti in preajma mea cand port ceva mai sexy. Poate refuza datorita faptului ca eu am 17 ani ( nu mai sunt virgina) iar el 18 jumate si este inca virgin. Dar este si un pic timid. Astea ar pute fi cauzele. Mersi motanel 14 am sa incerc diseata cand o sa ne uitam la un film.

| mihai69 a răspuns (pentru fatapericuloasa):

Azi ceva mai devreme spuneai că nu ai împlinit încă 14 ani. Și înclin să cred varianta aia, povestea de mai sus e mult mai plauzibilă pentru un țânc de 13 ani.
Eu cred că ar trebui să mai ai vreo doi ani măcar răbdare; până atunci stai doar cu „manuela".
Deși corpul tău e dornic, încă nu s-a desăvârșit dezvoltarea organelor genitale, iar sexul înainte de acel moment e cam dăunător.
Lasă copilu-n pace că e prea speriat să facă ceva. Că peste ani o să-i pară rău, e altă poveste.