| annonimusssssssssss a întrebat:

Cum sa despart pe cineva?

15 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cum sa nu te mai bagi in treburile altora?

Tu nu urmaresit seriale? laughing Daca nu, ar fi cazul sa incepi a urmari unul, si vezi "n" moduri, poate iti trece pofta!

O zi buna!

| DraPraaHaarp a răspuns:

Dar tie ti-ar placea sa incerce o alta persoana sa te desparta de persoana iubita?confused

| DdDiX a răspuns:

De ce vrei sa desparti pe cineva? Te deranjeaza cu ceva acea relatie?
Eu zic ca nu ar trebui sa te bagi; poate cei doi se vor desparti la un momemnt dat.
Nu cred ca este corect sa ii desparti.
Vrei cumva sa faci asta pentru a te razbuna?

| matzagyuly a răspuns:

Sincer mie mi s-a intamplat sa se bage de curand in viata mea cineva si sa imi stice tot ce am cladit impreuna cu iubitul meu, persoanele ca tine imi inspira dezgust si mila in acelasi timp, sper ca nu te superi pentru ce ti-am spus, dar eu asta simt pentru persoane asemanatoare si mai cred ca sunt multi oameni care cred la fel ca mine

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu crezi ca, nu este tocmai treaba ta sa desparti pe cineva?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cel mai bun mod : sa astepti.
Nu te baga tu intre ei... e urat.

| iKeel a răspuns:

Eşti o tembelă...

| elyfel a răspuns:

Nu trebuie sa desparti pe cineva, nu e corect

| adriang95 a răspuns:

Mori... e cea mai buna solutie (nu uita de biletul de Adio in care scrii ca e vina lui x)

| Ovidiu11 a răspuns:

Asasineaza-i devil (glumeam) lasa-i ma dq in pace sa-si traiasca viata.Cand dai de ei nu-i baga in seama si gata

| losseru a răspuns:

Cu manarolling on the flooresti tampit daca te iei de ei iti sparg fata vezi ce faci

| ILIoN a răspuns:

Really? Chiar asta vrei? Dar asta vrei, inseamna ca nu ti iubesti deloc prietenul/prietena si ca esti o egoista. Daca l iubesti, inseamna ca vrei sa l vezi fericit. Nu? Dar acum fericirea lui/ei e in alta parte. Nu e mai bine asa?

| Алина a răspuns:

Pai mai intai o iei pe fata si ii arati tipi draguti peste tot sau mai bine ii spui ei sau baiatului ca o inseala sau il inseala si eu am incercat si merge

| best78 a răspuns:

Daca persoanele respective sunt impreuna inseamna ca au ceva frumos amandoi cea ce tu vrei sa stici.E un pic gelozie? sau egoism?

| xdmiaaauu a răspuns:

Cica: "cum sa despart pe cineva?", tu auzi ce spui? nu e treba ta asa ca nu te baga!