| andr3i29618 a întrebat:

Cum sa fac ca sa ma placa fetele, sau o fata? Am impresia ca nu ma place nimeni pe mine.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Banii sa ai ca te plac toate

| Burlacu006 a răspuns (pentru RAY):

Si la faza asta cele care se simt te injura in acest momentlaughing

| RAY a răspuns (pentru Burlacu006):

Adevarul doare mereu, nu ma intereseaza asta sincer, ma exprim liber, daca voi gasi vreodata una sincera o sa imi scimb gandirea

| neutrino a răspuns:

Impresia ta este intemeiata, dar numai tu poti sti de ce.

| AlexandraCris a răspuns:

Nu te cunosc să îţi pot spune ce nu îmi place la tine. Dar comportă-te natural. Şi o întrebare de asta se pune unui prieten apropiat. Adică la cineva care te cunoaşte. Succeswinking