| vikusSik a întrebat:

Cum sa fac, ca sa-mi reintorc fostul prieten? sau sa-l cuceresc din nou?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa-i spui ca-ti pare rau ca v-ati despartit, ca inca ti la el, ca el pentru tine inseamna mult etc.

| toni_3014 a răspuns:

F*te-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce? asa vei face sind o sa te mariti? fii si tu mai serioasa, nu alerga ca albinuta din floare in floare.ca albunuta face miere da tu ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te bagi cu el in seama si sa afli mai multe lucruri despre e...
incearca sa il ajuti mai mult atunci cand are nevoie si fal sa prinda incredere in tine apoi lasa sa vina totul de la tine si sa incerci sa nu il sufoci prea mult pentru ca asa fac majoritatea fetelor.