| Dia_2026 a întrebat:

Cum as putea sa-l cuceresc din nou pe fostul` prieten... ca sa se impace cu mine?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trateaza-l cu indiferenta.Chiar daca n-o sa vina imediat in patru labe atitudinea ta o sa-l ofenseze in orgoliuhee hee Eu asa am procedat si pot sa zic ca mi-a iesit.Insa nu l-am mai primit inapoiwinking

| babygyrl a răspuns:

Si eu am incercat sa ma impac cu fostul prieten, am incercat orice dar nu a mers nimic, am incercat vreo 2 saptamani dar nimic. Poate mai simte ceva pentru tine vorbeste cu el sa vezi cum o mai duce cu dragostea, daca are prietena, daca poate sa te ierte ca l-ai parasit, daca mai poate exista ceva intre voi. Incearca, la mine nu a mers pentru ca :avea prietena, este foarte neintelegator.

| ivona a răspuns:

Draga mea, prin ceea ce treci tu acum am trecut si eu, si stii ce am facut? L-am tratat cu indiferenta, am zis ca daca ma iubeste cu adevarat se va intoarce la mine, iar daca nu o va face...inseamna ca nu ma iubeste si este mai bine ca ne-am despartithappy. Faceam in asa fel incat sa ne intalnim cat mai des, iar cand ne intalneam il tratam ca pe un simplu "cunoscut". Sa nu gresesti sa te umilesti in fata lui, sa plangi sau sa-i dai de inteles ca fara el "viata ta nu mai are rost" pentru ca niciodata nu se va intoarce la tine din mila, ci pentru ca esti o fata puternica, solara si independenta, care se poate descurca la fel de bine si fara un barbat.Demonstreaza-i ca esti asa si vei vedea cat de repede se va intoarce la tinehappy. Si inca ceva...winkingnu ar strica sa il faci un picut gelos (dar ai mare grija sa nu exagerezi)

Mult, mult, mult succes si si tine-ne la curenthappy

| .::CyBeR::. a răspuns:

Depinde cu ce ai gresit si cat de grava e greseala, daca ai gresit u ai face bine sa-ti ceri scuze cat mai repede, poate gaseste pe altcineva

| Zodiac a răspuns:

Pai daca ai stat cu el insemna ca il cunosti bine...ar trebui sa ii sti "punctele slabe"...sti ce ii place si ce nu.

Peace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iubesti si il cunosti suficient de bine incat sa crezi ca veti putea fi impreuna intotdeauna dedica-i urmatoarea piesa ca un prim pas spre impacare http://www.youtube.com/watch?v=22U8O_BGQRo&feature=related