| andeeee a întrebat:

Cum sa fac ca un tip sa se combine cu mine?

Răspuns Câştigător
| LolaCy a răspuns:

Ar trebui sa fi tu insati, sa incerci sa fi amuzanta si sa vi tot timpul cu idei noi ca sa il faci pe acel tip sa nu se plictiseasca deloc cand e cu tine. sper ca te-am ajutat tongue funda?

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Intreaba-l.Ai in orice situatie 50% sanse de reusita!

| MeMyself a răspuns:

Acum depinde si de tip.cel mai bine ar fi sa fi sincera cu el.dar pentru inceput eu zic.sa fi tu insati, sa gasesti subiecte comune, lucruri in comuntongue.si daca totul e ok poti sa incerci sa-i spui ca-l placi si ar fi bine sa incercati sa fiti impreunahappy
Succes!big grin

| Kendoman92 a răspuns:

Sedul...fa-l sa se uite la tine.Arata ca ai potential!