| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa ma duc la magazin si sa cer PREZERVATIVE? Mie unul mi-e rusine sa ma duc si sa ii zic dati-mi prezervative. O alta metoda?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te și cere prezervative fără nici o reținere. Farmacista va aprecia în sinea ei un tip care știe ce-i aia protecție.
Ăsta nu este un fapt rușinos. Rușinos este faptul că nu știi să te protejeziwinking
P.P. Eu aș cere câteva baxuri de prezervative, pentru o hârjoneală cu userita BeatriceBiaawinking Chiar cu riscul de a-mi lua câteva palme zdravene din partea ei big grin

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ti-e rusine sa ceri prezervative,as vrea sa vad cu ce mutra o sa te prezinti in fata dermatologului sa-i spui ca ai capatat o blenoragie,un herpes, ceva!
Alege raul cel mai mic, nu fii mototol!

| NickiMinaj a răspuns:

Ia de la supermarket sau benzinarie...

| aleexuţ a răspuns:

Lasa ma rusinea k cu rusinea mori de foametongue

| Korrawi a răspuns:

^^ nu inteleg unde e problema, crezi ca esti singurul/singura care cumpara prezervative?
"Dati-mi si mie va rog x cutii de prezervative"
Te intreaba de care eventual, zici de care vrei si aia e.
Incearca, nu e greu happy, nu te mananca nimeni.

| Merry24 a răspuns:

Scurt si la subiect... Aveti prezervative.cu rusinea mori de foame

| newfcsb17 a răspuns:

De ce nu incerci la un supermarkethappy?

| BeatriceBiaa a răspuns:

Nu ai dc sa-ti fie rusine laughing daca nu poti roaga pe cineva apropiat sa-ti cumpere tongue

| anonim_4396 explică (pentru BeatriceBiaa):

Te rog să nu te superi pe umila mea persoană, pentru că te-am dat exemplu în postarea mea happy
Dacă te-ai simțit ofensată, îmi cer iertare!
P.P. Oricum, vreo 87% din gânduri au fost sincerewinking

| BeatriceBiaa a răspuns:

Stai linistit laughing (pentru Kronstadt)

| Betivu a răspuns:

Iei un pistol de jucarie intri in farmacie si strigi tare "dati-mi o cutie de prezervative sau va impusc!" ce-i asa greu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ar fi mai simplu sa mergi la supermarket si sa alegi ce vrei tu de acolo?

| EugeNNio a răspuns:

Te duci frumos la farmacista si spui asa: Buna seara dati-mi si mie va rog 2 prezervative.Protex aveti ca am auzit ca sunt mai bune si sa fie de marimea S.laughingNu e cine stie ce scofet daca iti e rusine sa ceri un prezervativ ce te faci cand o sa faci sex sau dragoste, ma rog?

| EugeNNio a răspuns:

Te duci frumos la farmacista si spui asa: Buna seara dati-mi va rog 2 prezervative.Protex daca aveti si sa fie de marimea cutare S,M,L, XL.laughingNu e cine stie ce scofet daca iti e rusine sa ceri un prezervativ ce te faci cand o sa faci sex sau dragoste, ma rog?