| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma placa? Genul lui de fete sunt fetele indepndente si misto, care sunt de gasca.

Deci ce sa fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incadreaza-te in profilul asta : ''fete indepndente si misto care sunt de gasca''

| olabola a răspuns:

Sa te aranjezi cat mai mult, incearca sal atragi. vorbeste cu altcineva dandu-i impresia ca el nu-i acolo si ca nu-i simti prezenta. zambeste mereu. evita sa spui prietenelor la ora aia trebuie sa fiu in casa sau... mama mi-a zis la ce ora sa intru in casa... fi indifenta cu el, zambestei si folosesteti limbajul trupului. :* succes