| iulicab a întrebat:

Unde mai exact trebuie sa ajungă sperma pentru a rămâne gravidă? Daca ești virgina poate ajunge fara penetrare? Raspuns la întrebări, mulțumesc.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde sa ajungă, în Americalaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) ''Unde mai exact trebuie sa ajungă sperma pentru a rămâne gravidă? ''
Raspunsul corect in aceasta privinta este : in vagin
2.) ''Daca ești virgina poate ajunge fara penetrare? ''
Raspunsul corect este DA in sensul ca sperma poate sa ajunga in vagin fiindca in cazul fetelor virgine intrarea in vagin este doar partial acoperita de membranei HIMEN. Pe suprafata himenului exista cel putin o perforatie/gaura cea prin care se elimina lunar sangele menstrual. Prin acea gaurica poate fi introdusa sperma chiar si din greseala in urma masturbarii reciproce neatente. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru a rămâne gravidă, trebuie ca sperma să se întâlnească cu ovulul, astfel trebuie să ajungă în vagin. Fără penetrare. nu poate.

| SilentRain a răspuns:

1. Nu mai ești virgina
2. Educate

| Floridori a răspuns:

IN VAGIN!
Sperma trebuie sa ajunga in vagin.

| NotNamed a răspuns:

1. Pentru a ramane insarcinata sperma trebuie sa se afle in vagin.
2. Poate ramane si fiind virgina. Poti sa te masturbezi iar cu degetul sa ii bagi sperma in vagin. Poti sa faci fertilizare in vitro si tot o lasi gravida. Nu trebuie neapărat un penis pentru pentru a o lasa si prin urmare a se dezvirgina. Dar oricum nu.i vad rostul daca doar asta ar fi motivul.

| Jus7t a răspuns:

De ce să nu te uiți pe YouTube la sexul vs barza și să înveți totul despre el? Apoi o să poți să îți înveți și copilul din flori :o wow, ce idee bună!

https://m.youtube.com/channel/UCXx65VS5SGp7FvS3HER4E_g

Glm, nu te supăra.

| BlankSpace a răspuns:

In ****... trebuie sa ai contact sexual activ in perioada de fertilitate. Daca nu. aiai tati smug