| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i arati,sau sa-i spui ca iti place de el, desi amandoi sunteti timizi si sunteti in aceeasi clasa? (clasa a 10)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să stai cu el de vorbă, o întâlnire, două și apoi îi spui ce simți!
Pa, pa.

| RAY a răspuns:

Vb cu el, alcumva nu se poate

| RAY a răspuns:

Sau te uiti in ochii lui mereu lucru asta i va pune niste intrebari sigur asta ne streaza sa spun asa cel mai mult

| DiiwDidi a răspuns:

Si eu am fost i aceeas situatie, bine dar clase diferite...Nu ii spune, arata-i o sa-si dea seama dar daca nu o va face pana la urma spune-i. happy Mult noroc!

| Anonimous226 a răspuns:

Uita-te la el in ore si cand vezi ca se uita si el la tine dai un pupi, chestii din astea marunte, ce bluza frumoasa ai etc...