| dididedediu a întrebat:

Cum sa ii arat la prietenul meu ca nu il insel, nu il mint si il iubesc foarte mult?

Răspuns Câştigător
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Unde vrei sa vorbim pe skype sau mess sau nu prea vorbest cu mine stii conteaza daca esti romanca pentru prietenul tau ce simti sau daca esti maghiar e totul altceva putin cam sunt diferiti cele doua culture dar cu toti suntem oamenii si sa nu uitam ca eu daca asi avea o prietena ca tine asa asi respecta ca asi vorbi frumos ori macar asi intreba cateva lucluri.Cam de exemplu cum esti sau cum te cheam sau cand esti suparat sau trist de ce esti trist cu o fata sau un barbat nu e usor crede-ma sa ocupi dar exista un singur lugru sufletul orice om are suflet chiar daca e din alta natiune si stiu tu ca tu ca o domnisoara ai o suflet feminana unauntru in tine care te ajuta.

8 răspunsuri:
| madalinuk a răspuns:

Buna! daca chiar te iubeste te va ierta, daca nu doar profita de tine(p.s:propria experienta)

| neutrino a răspuns:

Daca el nu vede poti sa-i arati si pasarica si tot degeaba. Ba din contra.

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Ca dai un pupic pe gura il inbratisezi si il spui numai adevarul la el spui la el ca il iubesti din toate sufletele tale si ce simti pentru el asa macar stie ca il iubesti.

| DDaNyyy a răspuns:

Fi sincera si naturala happy cu el si fa ceva iesit din comun pentru ai arata cal ibestiwinking

| dididedediu explică (pentru DDaNyyy):

Da el crede ca orice spun eu mint..si ii gelos..si este si cand plange.sadma iubeste mult, dar si eu pe el, si ma doare ca nu ma crede..si nu stiu cum sai dovedesc..am incercat de 1000 de ori.