| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii demonstrez unei fete ca o iubesc foarte mult?love struck funda

4 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Trebue sa respecti mai multi pasuii
1:aduna informatii despre fata
2:vorbeste cu ea
3: surprindeo cu ceva ce ii place
$invit-o la un suc undeva unde sa fiti singuri dar un loc in care sa se simta bine...
5:ii ceri numarul de telefon
6 o suni tu si numai tu deoarece se simte bine importanta cind o suni tu si nu ea pe tine
Alte lucruri generale: zimbestei frumos, dai de inteles ca este cea mai frumoasa fata (prin fapte), fii gentelman, si stilat tot timpul, fii calm linistiut nu injura, aparo de altcineva( o sa se simta protejata de tine) dupa un dupa ce mergi a 2 a oara cu ea la o iesire sarut-o peste ca, 1 - 2 ani incearaca sa ii propuni o partida de sex poate o sa acepte sau o sa te paraseasca asa ca ai grija ( cu sexul) poate nu vrea sau altceva
consoleazo si fii tu insati in situatii limita improvizeaza

| catalin188 a răspuns:

Te duci la moll ii faci un trico pe care scrie sunt nebun si jos poza ei

| Iwan a răspuns:

(Dar ea te place?).Ma rog laughing...Arata`i ce simti.Sau spune`i daca astepti ea va crede ca nu iti pasa de ea.Sau alte rahat`uri...Fa ce simti love struck.smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O placi sau o iubesti mai gandeste-te ca e diferit una de alta / daca ai tupeu spune-i in fata nu pot trai fara tine cred ca e de ajuns apoi desmonstreazi asta prin fapte multe la inima unei fete ajungi greu sau usor depinde de tine