| gabriel_2803 a întrebat:

Cum pot sa demonstrez unei fete ca o iubesc?

4 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa iesi in fiecare zii in oras cu ea pe la nu stiu eu ce restaurante sau sa ii cumperi in fiecare zii cadouri etc.Dar este bine venit un astfel de cadou la diferite ocazii.Pentru ai demonstra ca o iubesti trebuie sa rostesti cele doua cuvinte in asa fel incat sa te creada si sa fii sincer,prin comportamentul tau sunt multe metode.I`ai putea scrie o poezie sa o cumpui tu nu sa o iei dupa internet,imbratisari, sarutari luuungi laughing, cam asta stiu eu.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Fiind alaturi de ea. Acordai atentie asa cum iti place tie. Sa fii de acord cu ea indiferent ce zice sau face, oricate nebunii ii trec prin cap tu sa ii fii alaturi. Ea o sa observe te asigur. Incearca sa fii tu insuti si sa incerci sa vorbesti mai mult cu ea si apoi spune-i direct ce simti: asta o so puna pe ganduri.

P.S Ai grija cum te porti cu altii in preajma ei. Daca te razi de cineva singur sau cu prietenii sau ceva de genul, e posibil sa creada ca nu esti potrivit.

funda?

| 96Madalina a răspuns:

Ii poti face complimente dragute si sa ii daruiesti cadouri care doar cineva care iubeste...ar da acele cadouri!